Darbuotojai

 

Vardas ir

Pareigos

Išsilavinimas

Kvalifikacinė

Dirba grupėje

pavardė

 

 

kategorija

 

Inga

Čičinskienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis 

Vyr. auklėtoja 

„Žiogeliai“

Rimantė

Gudžiūnienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštesnysis 

Vyr. auklėtoja 

„Žiogeliai“

„Katinėliai 

Jolita

Sapagovienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis 

Vyr. mokytoja 

„Katinėliai 

Loreta

Baravickienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. mokytoja

Drugeliai

Aušra

Jakubonienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštesnysis

Vyr. auklėtoja

„Drugeliai“ 

Nijolė

Skukauskienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštesnysis

Vyr. auklėtoja

„Bitutės“

Kristina

Gasiūnienė

Priešmokyklinio

ugdymo pedagogė

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Saulės zuikučiai“

Rimutė

Mateikienė

Priešmokyklinio

ugdymo pedagogė

Aukštasis

Auklėtoja

metodininkė

„Saulės zuikučiai“,

„Pelėdžiukai“

Laima

Stasiulionytė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Lašiukai“

Sonata

Strumskienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštesnysis

Vyr. auklėtoja

„Lašiukai“

Daiva

Šarkauskienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Kiškučiai“,

Boružiukai

Ina Švelnienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

Boružiukai

Laimutė

Lašienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

Kiškučiai

Meilutė

Kvedaravičienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

Ežiukai

Jolanta

Suvorovienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Bitutės“

Ežiukai

Albina

Kasparienė

Priešmokyklinio

ugdymo pedagogė

Aukštesnysis

Auklėtoja

metodininkė

„Pelėdžiukai“

Inga

Šablinskienė

Meninio ugdymo

mokytoja, būrelio vadovė

Aukštasis

Mokytoja

metodininkė

 

Jurgita

Raugienė

Meninio ugdymo

mokytoja, būrelio vadovė

Aukštasis

Vyr. mokytoja

Danguolė

Laužadienė

Socialinė pedagogė

Aukštasis

Soc. pedagogė

 

Aistė

Šiupinytė

Socialinė pedagogė

Aukštasis

Soc. pedagogė

 

Asta

Ševekovienė

Logopedė

Aukštasis

Logopedė

 

Virginija

Žilėnienė

 Spec. pedagogė

Aukštasis

Logopedė

 

Rasa

Tūskaitė

Judesio korekcijos mokytoja

Aukštasis

Mokytoja

 

Violeta

Deksnienė

Būrelio vadovė

Aukštasis

Vyr. mokytoja

Ieva Seibutytė

Logopedė

Aukštasis

Logopedė

Nida Šaparnienė

Lopšelio-darželio auklėtoja

Aukštasis

Auklėtoja