2% parama


 

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS, 2020  METAIS SKYRUSIEMS ROKIŠKIO LOPŠELIUI-DARŽELIUI „VARPELIS“  1,2 PROCENTŲ PARAMĄ (NUO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO).
TIKIMĖS JŪSŲ PARAMOS IR ŠIAIS METAIS, NES GAUTOS LĖŠOS LEIS GERINTI VAIKŲ UGDYMO (SI-) APLINKĄ

 

Mūsų rekvizitai:
Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“
Įmonės kodas  190237765
Tel. pasiteiravimui: (+370 458) 33299

    Informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka.
   
Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus galėsite pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau –EDS). Atsiųsti paštu ar pareikti tiesiogiai VMI popieriniai prašymai nebus nagrinėjami.
  
Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau — VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti prašymus elektroniniu būdu. Kaip ir kasmet, VMI darbuotojai tam tikru laiku atvyks į VIPT ir padės gyventojams pateikti prašymus ir pajamų mokesčio deklaracijas.
   
Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat papildoma.
   
Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys. Paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).
   
Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.