RUDENS SAMBARIAI

    Spalio 18 dieną, nešini daržo, sodo, miško, javų lauko gėrybėmis vaikai skubėjo į lopšelio-darželio kiemelį. Čia vyko rytmetis „Rudens sambariai“. Šeimininkė pasveikino visus atėjusius, kartu prisiminė jau nudirbtus rudens darbus. Staiga prisiminė, kad jos darže vis dar auga ropė. Pasikvietusi į pagalbą senelį, anūkėlę, šuniuką, katytę ir pelytę galop ropę išrovė.
    Nuo ankstyvo pavasario lopšelio-darželio vaikai darbavosi Smalsutės sodelyje, kiti su tėveliais keliavo į mišką grybų, gilių, kaštonų, riešutų... Buvo smagu vieniems kitų klausytis, kaip jiems sekėsi darbuotis iki vėlyvo rudens. Anot vaikų, patiko dirbti, nes po to, kas užauga tą galima skaniai suvalgyti.
  Bet įdomiausia jiems tai, kad pasėjus linus ir grikius, atskrido varnos ir tuos grūdelius sulesė. Teko vietoj jų sodinti bulves.
    Besidarbuodami visi minė mįsles, dainavo ėjo ratelius, žaidė žaidimus, šoko, vaišinosi iškepta duona, ,,pymė“ rudens  gėrybių  vainiką... Pilni emocijų, pasakojimų, vaikai džiaugėsi  gėrybėmis, gražia saulėta rudens diena.