RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „SVEIKATA VISUS METUS“

   
Visus metus,  nuo 2018 m. sausio iki gruodžio mėnesio, „Bitučių“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis Laimute Lašiene ir Nijole Skukauskiene  dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbtame projekte „Sveikata visus metus“.  Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis  sveiką gyvenimo būdą.
   
Projekto organizatoriai kiekvieną mėnesį, skelbdami vis naujus iššūkius, naujas užduotis, kvietė vaikus leistis į sveikatos  užduočių  kelionę.  Kūrybiniai iššūkiai buvo įgyvendinami  netradicinėmis priemonėmis,  edukacinėmis veiklomis, sportuojant, šokant,   sveikai maitinantis,   tyrinėjant, eksperimentuojant, kuriant,  žaidžiant...
   
Kitokios, vaikų sveikatą stiprinančios veiklos, tradicinius užsiėmimus pavertė nuostabiu žaidimu, padovanojo ugdytiniams pažinimo ir atradimo džiaugsmą, suteikė teigiamų emocijų. Mažieji projekto dalyviai, dalyvaudami   sportinėse estafetėse, išvykose išbandė savo galimybes,  bendravo, veikė kartu su bendraamžiais,  buvo puiki komanda, gebėjo dalintis idėjomis.   Gera sveikatos keliu žengti visiems kartu!