„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2019“ FINALINIS FESTIVALIS PANEVĖŽYJE!!!

   
Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtas sporto ir fizinio aktyvumo projektas, kuriame šiemet iš viso dalyvauja 270 įstaigų. Jo metu vaikai susipažįsta su sportine veikla ir olimpinėmis vertybėmis, mokosi bendradarbiauti, ugdo pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną ir įprotį sportuoti.
   
Finaliniai festivaliai – Lietuvos mažųjų žaidynių kulminacija. Panevėžyje vykusiame renginyje susirinko komandos iš 26-ių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Vieni iš jų – mes, Rokiškio lopšelis - darželis „Varpelis“ komanda, kuri atstovavo Rokiškio rajoną. 156 penkiamečiai dalyvavo Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) specialistų paruoštose specialiose sportinėse estafetėse paremtose draugyste ir kilniu elgesiu. Užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgioja, laipioja, mėto, šuoliuoja, treniruoja pusiausvyrą ir žaidžia žaidimus.
   
Lietuvos mažųjų žaidynės įtraukia ne tik vaikus, bet ir visą bendruomenę. Į finalinius festivalius palaikyti jaunuosius sportininkus suvažiuoja darželių pedagogai ir palaikymo plakatus bei skanduotes pasiruošę artimieji.
   
Rokiškio lopšelio-darželis „Varpelis“ komanda dalyvauja jau ne pirmus metus ir kasmet grįžta su puikiomis emocijomis, nepakartojamais įspūdžiais ir gausybe apdovanojimų. Vaikai džiaugiasi ne tik estafetėmis, bet ir galimybe susipažinti su bendraamžiais iš kitų darželių. Tai visą bendruomenę vienijantis renginys.
   
Lietuvos mažųjų žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir RIUKKPA.