PRADŽIUGINKIME SENELIUS

   
Adventas – laukimo, susitikimų, gerumo metas. Šiuo laikotarpiu norisi kartu pabūti su artimaisiais, būti geresniems vieni kitiems, pradžiuginti ne tik artimą, bet ir vienišus senelius, dažniau šypsotis... Gerumo pasisemti galima tik bendraujant ir bendradarbiaujant.
    Gruogžio 14 dieną lopšelio-darželio vaikų ir pedagogų grupė lankėsi  Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių globos namuose. Prieš Kalėdas skubėjo pradžiuginti senelius dovanomis ir šventiniu koncertu. Vaikai grupėse gamino mažas dovanėles, angelus, sveikinimų atvirukus, rašė palinkėjimus, kepė keksiukus ir juos puošė. Tėveliai prisidėjo saldžiomis ir šiltomis dovanėlėmis: megztomis kojinėmis, pirštinėmis, šalikais... Senelius ir globos namų darbuotojus sušildė pedagogų vokalinio  ansamblio ir instrumentinės grupės atliekami kūriniai, dainos, vaikų  eilėraščiai.
   
Senelių globos namų direktorė Lina Jasinevičienė tarė Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šią dieną sukurto gerumo. ,,Mūsų širdys džiaugiasi sušildytos jūsų gerumo“.