AKCIJA „SPORTUOJANTIS KORIDORIUS“

   
-„Sportuojantis koridorius”?!Kas tai?- paklausė nustebę vaikai.
   
Mūsų pedagogams patinka naujovės ir iššūkiai. Lapkričio 7 dieną lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcija „Sportuojantis koridorius“, kurioje dalyvauti pakvietė  respublikinė ikimokyklinė ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA. Sužinoję apie vykdomą  akciją, nedelsiant nusprendėme dalyvauti.
   
Lopšelyje-darželyje tikslingai išnaudojome koridoriaus ir laiptinių erdves, pritaikėme priemones, skirtas vaikų sveikatos stiprinimui. Pakvietėme vaikus ir pedagogus į ,,sportuojantį“ koridorių.
    Koridoriuose ir ant laiptų paruošėme priemones, skirtas kliūčių ruožui įveikti. Vaikai atliko pratimus, pusiausvyros lavinimui, dėmesiui, lankstumui, ropojimui, šoklumui, vikrumui, orientacijai lavinti. Vaikams taip patiko sportuoti koridoriuje, kad norėjo pratimus kartoti dar ir dar kartą.
    Netradicinė aplinka ir veikla skatino linksmai ir aktyviai judėti, suteikė džiugių emocijų. Dalyvaudami judėjimą skatinančiose veiklose, prisidedame prie vaikų sveikatos stiprinimo programos įgyvendinimo.
    Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje – darželio koridoriuje.