VĖL RUGSĖJIS, VĖL PAS MUS - SVEIKINA VISUS, VISUS!

 

    Atkeliavęs rugsėjis sukvietė visus į žinių ir pasakų šalį. Rugsėjo 2-osios rytą  vaikučius ir jų tėvelius pasitiko linksmieji personažai, kviesdami,  vaišintis raudonskruosčiais obuoliais, sudalyvauti  fotosesijoje...
   
Pasišnekučiavę grupėse su savo draugais, auklėtojomis, susipažinę su naujaisiais draugais,  visi išskubėjo į kiemelį prie namelio. Čia jų laukė Boružėlė septintaškė ir Aitvariukė, kurios  pakvietė visus kartu padainuoti  nuotaikingą dainelę. Netikėtai pasirodė Fėja su burtų lazdele nešina raidėmis. Ji vaikams  priminė raidžių žaidimą-spėlionę. Į kiemelį užsuko ir vabalas Zipis. Jis prisistatė vaikams, jog bus dažnas svečias priešmokyklinėse grupėse. Staiga pasigirdęs ūžesys, privertė suklusti ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Mažylį, nešiną uogienės stiklainiu, vijosi Karlsonas. Karlsonas pasigyrė, kad jo propeleris sukasi priklausomai  nuo to, kiek suvalgo saldainių ir uogienės... o Mažylis pakvietė visus pasimankštinti.
   
Linksmybės tęsėsi kiemelyje: vaikai šoko,  žaidė, dalyvavo estafetėse ir kitose edukacinėse-pažintinėse erdvėse. Buvo linksma po karštos vasaros susitikti senus ir naujus draugus.