ĮSIMINTINA DIENA

   
Birželio 17 d. darželio kieme buvo vykdomas eTwinning projektas  „Sveikuolių diena“. Projekte dalyvavo priešmokyklinio ugdymo „Saulės zuikučių“ grupė  su auklėtoja Kristina Gasiūniene ir ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių“ grupė su auklėtoja Inga Čičinskiene.  Projektu buvo siekiama suorganizuoti vaikams įsimintiną - kitokią dieną darželyje. Pasirinkta sveikatinimosi tema leido vaikams patenkinti poreikį judėti, žaisti, bendrauti, turiningai leisti laiką gamtoje, ilsėtis ir patirti džiugių emocijų.
   
Visą dieną vaikai su auklėtojomis praleido  lauke. Įsimintina diena prasidėjo rytine mankšta, vėliau tęsė edukaciniai užsiėmimai, sportinė veikla, judrieji žaidimai. Labiausiai vaikams patiko patirtinė veikla „Vaisių vėrinukai“ ir „Palapinių miestelis“. Ruošdamiesi poilsiui ir miegui vaikai džiaugėsi, kad galėjo mokytis statyti palapinę, išbandė poilsį miegmaišyje.
    Dalyvaudami projekto įvairiose veiklose vaikai tobulino sveikatos kompetenciją, įgijo asmeninės patirties,   bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Vaikų nuomone, tokia diena yra tikrai ypatinga.