BENDRUOMENĖS PROJEKTAS ,,PABANDYK IR PAJUSK KŪRYBOS DŽIAUGSMĄ“

   
Spalio mėnesį toliau buvo vykdomas bendruomenės projektas ,,Pabandyk ir pajusk kūrybos džiaugsmą“. Daugiausia edukacinių veiklų vyko molio dirbtuvėlėse. Laikantis visų reikalavimų, veiklos su tėvais buvo organizuojamos lauke ir lauko namelyje. Trijų grupių bendruomenės nariai kūrė personažus prakartėlei. Jie ruošiasi dalyvauti XVI respublikinėje prakartėlių parodoje, kasmet vykstančioje Rokiškio krašto muziejuje. Keturis kartus, pietų miego metu darbuotojai rinkosi į edukaciją ,,Skamba varpeliai“, kurios metu lipdė įvairaus dydžio varpelius su grupių simbolika. Išdegti ir glazūruoti darbai vėliau papuoš darželio vidaus ir lauko erdves. Kai kurie tėvai ir darbuotojai džiaugėsi turėdami galimybę pirmą kartą prisiliesti prie molio ir pajusti bei patirti kūrybinę sėkmę.
   
Du vakarus savo neatskleistus  gebėjimus darbuotojai galėjo išlaisvinti piešdami ant medžio dailininkės Astos Keraitienės kūrybinėse dirbtuvėlėse.  Laukiant Kalėdų buvo pasirinkta tapyti angelus. Neįprasta kūrybinė aplinka, kūryba po darbo, vaistažolių arbata... Visos  pasijuto pailsėjusios, atsipalaidavusios, patyrusios kūrybinį pasitenkinimą.
   
Ikimokyklinio amžiaus vaikai kartu su auklėtoja mokėsi dekupažo technikos gamindami žibintus. Priešmokyklinukai darbavosi kurdami raidyną iš kamštelių ,,ABC kitaip“.
   
Labiausiai norinčių dalyvauti edukacinėje veikloje buvo ,,3D želė gėlės“. Visos norėjo sužinoti ir patirti kaip gimsta nuostabios želė gėlės. Ir visų nuostabai: PAVYKO! Aplink edukaciją vedusios auklėtojos padėjėjos 3D želė tortą išsirikiavo įvairios gėlės. Džiaugiamės praturtėjusios dar viena kūrybine idėja, kuria galėsime pradžiuginti ir savo artimuosius.
   
Daugiausia bendruomenės narių dalyvavo kuriant moliūgų žibintus. Juos tėvai, vaikai, darbuotojai dekoravo namuose, grupėje, darželio kieme. Paskutinę spalio mėnesio dieną, prieš vėlines, Lopšelio-darželio 40-ečio proga net 74 žibintai išsirikiavo kiemo pievelėje. Vakare, šviečiant žibintams, visi galėjo  pasidžiaugti, pasigrožėti jų įvairove, įsiamžinti.
    Griežtėjant Covid-19  reikalavimams buvo atšauktos kelios planuotos edukacinės veiklos ir išvykos.

   
Lauksime naujų edukacinių veiklų lapkričio mėnesį.

Video https://www.youtube.com/watch?v=1VdGBfrAMjo