eTWINNING 16  GIMTADIENIS

   
Projektai užimą svarbią vietą lopšelio-darželio veikloje. Dalyvavimas eTwinning projektuose - tai dar viena galimybė dalintis patirtimi, idėjomis, bendrauti ir bendradarbiauti su šalies ir užsienio pedagogais ir ugdytiniais. Programa „eTwinning“ padeda tobulinti mokymo įgūdžius, sudominti vaikus, suteikti daugiau galimybių mokytojams, mokyklai.
    eTwinning programa prasidėjo 2005 metais kaip pagrindinė Europos Komisijos programos „eLearning“ dalis. Šiais metais gegužės 10 d. šventė savo 16-ąjį gimtadienį. Jį šventė ir lopšelis-darželis „Varpelis”. Į edukacinę erdvę „Kiemelis” susirinko visų grupių ugdytiniai ir pedagogai. Gimtadienio svečius pasitiko du broliukai dvyniai, kurie pasakojo apie „eTwinning“ projekto galimybes, bendradarbiavimą tarp šalių. Kiekvienos darželio grupės vaikai ruošėsi šiam gimtadieniui. Ugdomosios veiklos metu kūrė dekoracijas, gamino papuošimus,  eTwinnig užrašu ir programos šalių vėliavomis puošė fotosesijos sienelę. Kūrė gimtadienio tortą ir juo nešini atėjo į šventę, kurios metu dovanojo muzikinį sveikinimą. eTwinning dvyniai džiaugėsi gavę 12 spalvingų, įvairių dydžių tortų, kuriuos apžiūrėti galėjo darželio bendruomenė. Visi šventiškai nusiteikę šoko, dainavo, fotografavosi prie priešmokyklinukų sukurtos eTwinning sienelės. Daugelis vykdomų projektų yra tarptautiniai, todėl vienas iš palinkėjimų, išsakytų pavaduotojos, buvo angliškas. Vaikai į pateiktus klausimus turėjo galimybę atsakyti angliškai.
    Šventės pabaigoje darželio direktorė pasveikino visus dalyvius ir pakvietė pasivaišinti eTwinning vaisių asorti tortu.
    16-tas eTwinning gimtadienis buvo nuostabus! Visiems suteikė daug džiugių emocijų. Saulėta diena dovanojo šilumą ir gerą nuotaiką.

eTwinning komanda