SAULĖS ZUIKUČIŲ KELIONĖS


    Kai lauke alina didelis vasaros karštis ir vengiame labai aktyvios fizinės veiklos, Priešmokyklinio ugdymo ,,Saulės zuikučių“ grupės vaikai renkasi ramią, kūrybišką, edukacinę veiklą.  Bendradarbiaudami su Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriumi prisijungėme prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai!“.
   
Birželio 22 dieną Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos kiemelyje tapome teatrinės improvizacijos ,,Lėlių cirkas" žiūrovais. Pats spektaklio pavadinimas nemeluoja – tai iš tiesų cirkas su lėlėmis. Labiausiai vaikams patiko du smagūs, juokingi klounai, kurie privertė ne tik be perstojo šypsotis, bet ir tapo nuolatiniais palydovais kelionėje po „Lėlių cirką“.
   
Birželio 23 dieną lankėmės lauko skaityklėlėje prie Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus.  Vaikus pasitiko spalvinga ir jauki lauko skaityklėlės aplinka, kurioje klausėme bibliotekininkės Sigitos pasakojimo apie pelėdžiukę Ūkę Pūkę (pagal Zanes Zusta knygą ,,Ūkė Pūkė“). Kartu su vyresniąją bibliotekininke edukacijai Nadiežda vaikai pasigamino pelėdžiukės teatrines lėles, sugalvojo joms vardus, vaidino, improvizavo, žaidė žaidimus, vartė ir skaitė lauko skaityklėlės knygas. Vaikai norėjo sužinoti visą storiją apie pelėdžiukę ir jos nuotykius, todėl knygą pasiūlėme pasiimti  ir pratęsti skaitymą grupėje.