RUDUO VĖL MŪSŲ GELSTANČIAM KIEME...

     Nuo ankstyvo ryto lopšelio – darželio kieme skambėjo muzika, o ateinančių vaikų nekantriai laukė pasakų personažai: Raudonkepuraitė, Kakė Makė, Pepė ir geroji auklė Merė Popins. Jos sveikino vaikus su Rugsėjo 1-ąja ir dovanojo spalvotą dienos draugą – šuniuką Balioniuką.
    Grupėse vaikus sutiko jų mokytojos ir kvietė į šventinį ryto ratą. Pasišnekučiavę vaikai bėgo į kiemą. O kieme laukė netikėtumas – Karlsonas ant stogo ir Pepė Ilgakojinė, kurių ieškojo auklė Merė Popins. Šventės dalyviai sprendė problemą – kaip nulipti Karlsonui ir Pepei nuo stogo. Sprendimas buvo paprastas!Vaikai pasiūlė surasti kopėčias.
    Vėliau šėlionės tęsėsi lauko edukacinių žaidimų erdvėse: raidžių namelis, žaidimų palėpė, STEAM pavėsinė, kūrybinė erdvė, STEAM sienelė, saugaus eismo stotelės, kliūčių ruožas. O patys mažiausieji džiaugėsi muilo burbulais, spalvotais kamuoliukais, didelėmis mašinomis ir kitais lauko žaislais. Tėveliai neliko nuošalyje – pūtė muilo burbulus, dalyvavo įvairiose veiklose bei išbandė netradicinius piešimo būdus: ant vandens, ant plėvelės, popieriaus lapuose.
    VisaS kiemas buvo pilnas vaikiško juoko, nedrąsių žvilgsnių, susijaudinusių širdelių plakimo bei mielo šurmulio.