RESPUBLIKINĖ PARODA „GĖLĖS TAU, MAMA!“

    Visą balandžio mėnesį buvo vykdomas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų kūrybinių darbų projektas-paroda „Gėlės tau, mama!“. Projekto-parodos tikslas – skatinti mokytojų meninę saviraišką bei originalių sprendimų paiešką įgyvendinant kūrybines idėjas lauko erdvių puošybai, naudojant tvarias meninės raiškos priemones kuriant gėlę mamai. Projekto-parodos organizatorius – Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“.

   
Projekto-parodos organizatorių darbo grupė: neformaliojo ugdymo mokytoja Nijolė Adamonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Edita Miškūnienė, mokytojos padėjėjos Virginija Tomaškienė ir Asta Gėgžnienė,  lopšelio-darželio „Varpelis“ darbuotojams pasiūlė gėles mamai kurti iš molio. Kelias dienas, pietų pertraukos metu, darbuotojai gausiai rinkosi į kūrybines dirbtuvėles. Čia muzikos apsuptyje, prie arbatos puodelio viena po kitos „pražysdavo“ ramunės, žibutės, aguonos… dekoruotos įvairiais raštais.
   
Gegužės 5 dieną, pavakary lopšelio-darželio „Varpelis“ kiemas pasipuošė įvairiais, margaspalviais žiedais. Organizatoriai ir meninio ugdymo mokytoja Inga Šablinskienė pakvietė visas lopšelio-darželio mamas į  parodos atidarymą. Vaikščiodami po žydinčią pievą, PU vaikai skaitė eiles apie gėles, skambėjo daina skirta  mamai.
   
Su meile ir rankų šiluma gėles  mamoms kūrė ne tik mūsų lopšelio-darželio darbuotojai, bet ir Klaipėdos lopšelio-darželio „Žiogelis“, Kupiškio lopšelio-darželio „Obelėlė“ ir Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ mokytojai. Džiugu, kai prie gėlių kūrimo prisijungė „Erasmus+“ programos svečiai iš Turkijos, Portugalijos, Rumunijos, kurie tuo metu viešėjo mūsų darželyje.
  
 Visi atvykę į parodos atidarymą galėjo pasivaikščioti po žydinčią pievą, pasigrožėti sukurtomis gėlėmis, nusifotografuoti. Mums, parodos organizatoriams, buvo malonu girdėti šiltus atsiliepimus apie gražią idėją, suorganizuotą parodą ir prisiminimui sukurtą skaitmeninę knygą „Gėlės tau, mama!“.