TARPTAUTINIS PROJEKTAS ,,KARTU PASKAITYKIM KNYGELʓ

     Nuo 2023-01-16 iki 2023-01-21 Rokiškio lopšelyje-darželyje ,,Varpelis“  priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Saulės zuikučių“ grupėse buvo vykdomas tarptautinis projektas ,,Kartu paskaitykim knygelę“.  Vaikai supažindinti su Evelinos Daciūtės knyga ,,Laimė yra lapė“ .  Kiekvienos dienos rytą vaikus pasitiko socialinė pedagogė Kristina Matiukaitė-Pukėnienė ir logopedė Simona Igaunienė, kurios  įvairiomis veiklomis užėmė vaikus.
   
Pirmą ir antrą dienomis  vaikai klausėsi skaitomos pasakos, atsakinėjo į klausimus ir diskutavo: kas knygos herojams buvo laimė. O prieš vaikų pietų miegą buvo klausomasi tos pačios pasakos įrašo. Trečią dieną savo ir knygos herojų laimę vaikai lipdė iš modelino, o namo parsinešė užduotėlę, kurią  bendrai turėjo atlikti su visa šeima. Ketvirtą dieną vyko vaikų ir tėvų bendros užduoties aptarimas ir lapės lankstymas. Penktą dieną - smagios užduotėlės prisimenant perskaitytą knygelę ir  lapės piešimas.
   
Jaučiame didelę laimę, kad tiek daug vaikų džiaugėsi dalyvaudami šiame projekte, kad gausiai diskutavo ir smalsavo kas bus toliau. Todėl norime šia laime pasidalinti su visais ir darbelius demonstruojame Lopšelio-darželio galerijoje.