PARODA „MANO ANGELAS“

   
Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriuje eksponuojama Rokiškio lopšelio-darželio ,,Varpelis“ menų studijos (vadovė Nijolė Adamonienė) ir keramikos būrelio (vadovė Edita Miškūnienė) vaikų kūrybinių darbų paroda „Mano Angelas“.
    Kalėdiniu laikotarpiu ši paroda buvo eksponuojama lopšelio-darželio galerijoje. Kalėdų dvasia visus suvienija geriems darbams. Norėjosi įsileisti Kalėdų angelą į savo namus, į savo širdis - sukurti patį gražiausią Angelą, kuris primintų kokie yra svarbūs geri darbai ir buvimas kartu.
    Daugelyje  legendų  Angelai minimi kaip dangaus būtybės su aureole ir sparnais. Sparnai simbolizuoja  nemirtingumą, dorybę, meilę. aureolė reiškia dangišką kilmę. Kalėdų istorijose Angelai yra Dievo pasiuntiniai, vaidinantys svarbų vaidmenį Jėzaus Kristaus gimimo istorijoje.
   Kurdami savo  Angelus, vaikai apie juos nuoširdžiai pasakojo gražias, girdėtas ir negirdėtas istorijas. Kiekvieno mažojo menininko piešti Angelai pavaizduoti skirtingai,  išraiškingi savo charakteriu, atlikti juodu, baltu, auksiniu, sidabriniu markeriu. Naudodami  grafinės raiškos priemones, pasitelkdami fantaziją, vaikai   Angelus dekoravo  raštais, ornamentais. Mokėsi linijos ir dėmės komponavimo būdų, dekoravimo. Molyje kūrė įvairius raštus, naudodami nėriniuotą audinį, vėliau į jį spaudė pasirinktą Angelo, žvaigždės, snaigės formas.
    Tai tik dalis nuostabių darbų mažųjų autorių, kurie pristatomi parodoje.
    Paroda veiks  iki 2024 kovo 1 dienos. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasigrožėti vaikų kūrybiniais darbais.